Рекламний простір - це команда професіоналів відданих своїй справі. Подивіться більше інформації про нас, наші роботи та наші пропозиції.

Рекламний простір у Хмельницькому

Виготовлення зовнішньої реклами у місті Хмельницький, а також інших видів реклами. З нашою допомогою, Ваше бажання із задачі перетворюється на ефективні рекламні рішення.

Рекламний простір Україна

Ми працюємо по всій Україні. Виконуємо багато проектів на виїзд.

Рекламний простір

Ознайомитись з нашою командою, а також нашими сильними сторонами Ви можете нижче.Компанія “Рекламний простір” – виробництво, монтаж, сервіс. Виготовлення та розміщення повного асортименту рекламної продукції. Власна виробнича та транспортна базу для монтажу та сервісного обслуговування, а також друковане і фрезерне обладнання.

Наші улюбленні напрями роботи


Зовнішня реклама
100%

Банери
85%

Об’єднання роз’ємні літери
91%

Козирки
60%

Реклама на авто
80%

Повнокольоровий друк на плівці
100%

Плотерна порізка
80%

Дизайн
100%

Команда “Рекламного простору”

Юрій Борисович МедведєвДиректор
“Потрібно навчитися не боятися труднощів,
і робити так, щоб труднощі боялися тебе”
«Навіть якщо Клієнт не завжди правий, він завжди повинен залишатися задоволеним. Якщо він не правий, наше завдання коректно вказати на помилку і аргументовано переконати його. У такій ситуації головне – знайти аргументи і переконливі доводи. По відношенню з Партнерами і Клієнтами ми будуємо свої відносини на принципах взаємодовіри та розуміння.
Корнійчук ІринаДизайнер
“Переконана в тому, що не варто боятися труднощів, адже хто не пережив дощ, не побачить веселку”
Мені подобається моя робота! Старанність і працьовитість, цілеспрямованість і небайдужість, бажання йти вперед і дізнаватися щось нове – ось секрет мого успіху! Завдяки фірмі у мене величезний багаж знань, який, звичайно, постійно поповнюється.
Тищук ВалерійКваліфікаційний спеціаліст
Цілеспрямованість завжди приводить до успіху”
Якщо ти здатен взяти на себе більше відповідальності, якщо готовий запропонувати нові рішення в цій фірмі у тебе є стільки свободи, скільки тобі для цього потрібно. Тут така атмосфера, в якій постійно відчуваєш: «Я впораюся, в мене вірять, підтримують мене, зі мною рахуються».

Чабанов ІгорСпеціаліст широкого профілю
Для того, щоб чогось досягти, потрібно старанно працювати,
бути цілеспрямованим і любити свою справу!
Я пишаюся тим, що працюю у Рекламному Просторі – в одній із найбільших рекламних фірм нашого міста! Пишаюся тим, що працюю в цій команді однодумців, для яких головна цінність – успіх клієнтів.
Яворський АндрійЗварювальник
Вперед завжди і скрізь вперед!
Людина рано чи пізно постає перед вибором… Для мене вибір – фірма Рекламний простір! Це єдина команда найвищого професійного рівня, націлена на загальний результат. Треба не боятися ставити перед собою завдання, які спочатку багатьом здаються недосяжними.