Рекламний простір - це команда професіоналів відданих своїй справі. Подивіться більше інформації про нас, наші роботи та наші пропозиції.

Козирки

Фахівці нашої компанії виготовляють ковані козирки та навіси в будь-яких варіаціях, за нашими власними проектами або за оригінальним замовленнями. Наші ковані навіси володіють наступними перевагами: зносостійкість, надійність і довговічність, які обумовлені використанням тільки якісних порід металу. Оригінальний, дійсно приємний зовнішній вигляд козирків, який досягається за рахунок застосування сучасних виробничих методик. Різноманітність дизайну і багатофункціональність, які ковані вироби (навіси, козирки, решітки) набувають силу своїх специфічних особливостей. Необхідно відзначити, що ковані козирки володіють підвищеною вітростійкістю. При тому, що монтаж подібних виробів зазвичай не викликає проблем.

Ви можете самі встановити виготовлений нами навіс або при необхідності звернутися за допомогою до наших фахівців. Майстри “Рекламного простору” завжди відкриті для діалогу, вони пояснять вам всі нюанси і допоможуть в розробці і реалізації будь-якого проекту. Ковані навіси виробництва ПП Рекламний простір (ціни на них залежать від складності проекту) відповідають самим високим вимогам якості. Ми керуємося найбільш відпрацьованими методиками виробництва, тому замовляючи ковану продукцію в нашій компанії, ви робите вибір на користь надійності, перевіреною часом