Рекламний простір - це команда професіоналів відданих своїй справі. Подивіться більше інформації про нас, наші роботи та наші пропозиції.

УФ-друк (широкоформатний ультрафіолетовий друк)

Ультрафіолетовий друк (скорочено — УФдрук) — технологічний метод струменевого друку, що може наноситись на матеріали різного призначення. Технологія широкоформатного УФ-друку вимагає використання спеціальних фарб. Їхня основна особливість — здатність твердіти під впливом ультрафіолету. При цьому утворюється тонка плівка. Це зручно, оскільки таке чорнило підходить для банерної тканини, паперу, картону тощо. Можливий навіть друк на склі, акрилі, пластику і подібних твердих листових матеріалах.

Одна з переваг УФ-друку — досить високий рівень яскравості. Також легко побачити блиск зображення та рельєфність, що сприяє позитивному враженню від нього. Використання УФ-друку неможливе без чорнила високої якості. Звісно, точність зображення на рівні фотосвітлини досягається завдяки новітньому обладнанню. Мається на увазі не лише висока роздільна здатність, але й яскравість, чіткість передачі кольорів.

Особливості: плюси та мінуси

Давайте проаналізуємо переваги та недоліки широкоформатного УФ-друку, аби ви могли мати про нього повну інформацію.

Отже, переваги УФ Друку:

  • Як ми вже зауважили, він дає можливість друкувати на багатьох типах поверхні: склі, металі, ПВХ, МДФ, дереві, папері, каротні тощо.
  • УФ-друк дає можливість створювати текстурні поверхні.
  • Це екологічний і практичний спосіб друку, особливо якщо порівнювати з іншими, причому неприємний запах відсутній.
  • Можливе застосування в процесі друку лаку і білих чорнил, що додає оригінальності будь-якому зображенню.
  • У цілому, відзначається підвищений рівень стійкості до зовнішніх факторів, що могли б зіпсувати зображення.

А от які в УФ-друку є відносні недоліки:

  • УФ-лампи значно впливають на вартість усього друкованого процесу, оскільки вимагають частої заміни.
  • Лампи УФ виділяють шкідливі промені та озон.
  • Треба дати фарбі висохнути, що займає три дні або трохи більше
  • Необхідно використовувати спеціальні праймери, або білі підкладки, для друку на прозорих матеріалах, зокрема склі, адже без них якість зображення буде гіршою.

Користь ультрафіолетового друку для бізнесу і реклами

Варто відзначити, що незручності та більші фінансові витрати при використанні ультрафіолетового друку цілком перекриваються завдяки унікальності та оригінальності зроблених відбитків.

УФ-друк користується величезним попитом у людей, котрі пов`язані з бізнесом. Вони оцінили переваги його використання в рекламних цілях. Потенційні клієнти краще впізнають товари підприємців завдяки рекламі, зробленої за допомогою УФ-друку. Замовлення послуги є доступним, а фінансові витрати виправдовуються майбутніми прибутками.

 Вартість послуг:

Широкоформатний рулонний УФ друк:

reklama-1

 Знижки:

При замовленні на суму від 1000 грн. – знижка 5%.

При замовленні на суму від 5000 грн. – знижка 10%.

Гарантія якості зображення 5 років. 

Широкоформатний екосольвентний друк:

reklama-2