Використання композитного матеріалу стало модним, а також виправдало себе якістю і довговічністю. Висока міцність і ударостійкість дозволяють експлуатувати композитні прорізні вивіски Хмельницький багато років. Мабуть, єдиним недоліком композиту є його вартість. Але зваживши всі за і проти, клієнт часто вибирає саме цей варіант зовнішньої реклами. Світлові короби з композиту досить широко поширені в усьому світі. З його допомогою створюється ефективна реклама бізнесу, здатна збільшити потік клієнтів.

Композитні прорізні вивіски Хмельницький виконують двіосновні функції:

  • інформаційна;
  • декоративна.

Завдяки сучасним можливостям виробництво світлових коробів дозволяє відкрити замовникам широкі можливості у виборі розмірів, зовнішнього вигляду конструкції, матеріалів для виготовлення, вартості. Всі композитні прорізні вивіски Хмельницький, що виготовляються на сьогоднішній день, за своєю суттю можна розділити на 2 види, кожен з яких має свої особливості і відмінності, але ефективний в тих чи інших умовах.

Односторонні конструкції. Відрізняються тим, що мають тільки одну лицьову сторону, на якій розміщена та чи інша інформація.

Двосторонні світлові короби. У таких конструкціях є дві лицьові сторони, на кожну з яких наноситься зображення. Кріплення такої конструкції здійснюється за допомогою кронштейна. Представлений варіант є найбільш популярним, так як дозволяє збільшити потік рекламної інформації, що дуже важливо в умовах великої прохідності.

Композитні прорізні вивіски Хмельницький

Незважаючи на високу міцність композиту, з такого матеріалу виготовляються тільки лицьові панелі і бічні стінки конструкції. Їх фіксація здійснюється в спеціально підготовлений каркас, при цьому елементи для стикування не використовуються. Написи на лицьовому боці здійснюються за допомогою фрезерування. Однак іноді можуть робитися спеціальні отвори для накладних елементів. Елементи освітлення встановлюються всередині каркаса, а на зовнішню сторону кріпиться акрилове скло.

Композитні прорізні вивіски Хмельницький користуються досить великою популярністю. Ексклюзивні проекти з нестандартними і складними фігурними контурами, з додаванням цікавих додаткових накладок і елементів, а також з незвичайною неоновою динамічною або статичною підсвіткою дозволяють збільшити ефективність конструкції в рази і відразу привернути увагу потенційного клієнта.

Перш ніж замовити композитні прорізні вивіски Хмельницький і перед тим, як фахівець почне роботу зі створення конструкції, попередньо виготовляється макет майбутнього світлового короба. Однак для того, щоб реалізувати проект замовника, слід: позначити місце, де буде розміщена конструкція (транспортний засіб, стіна або стеля всередині приміщення, монтаж зовні будівлі: фасад, козирок, дах); визначити розміри світлового короба; позначить особливості конструкції (стандартна або нестандартна форма); визначитися з вибором освітлювальних елементів; точно позначити бюджет, виділений на виготовлення світлового короба з композиту. Після того, як будуть позначені всі необхідні дані, буде проведений попередній розрахунок вартості композитних прорізних вивісок Хмельницький.