Широкоформатний друк, повнокольоровий друк

Повнокольоровий друк на плівці – це завжди відмінна якість отриманого зображення, тобто фотоякість. 

Яскравість фарб, контраст і точність передачі кольору – ось головні переваги подібної технології. Виготовлена таким чином рекламно - інформаційна продукція знайшла своє основне застосування в оформленні інтер’єрів: офісів, виставкових залів, торгових площ і інших просторів.

Буквально в кожному подібному приміщенні ми маємо можливість оцінити кольоровий друк на плівці як з естетичної точки зору, так і з прикладної. Звернувши свій погляд на стікери, постери, плакати або планшети, створені за даної технології, споживачі будуть не тільки приємно здивовані, але й в захваті від високої якості зображення при близькому та детальному розгляді.

Навіть при виробництві велико - форматних рекламних виробів для зовнішнього використання дана властивість збережеться. Високий рівень виробництва такого продукту клієнти зможуть оцінити як здалеку, так і зблизька.

Широкоформатний друк - це найзатребуваніший спосіб друку як маленьких, так і великих форматів, з точною передачею повнокольорового зображення на практично будь-який матеріал - пластик, папір, банерна тканина, плівка, полотно і т.д., що робить широкоформатний друк універсальним як для зовнішньої реклами, так і для інтер'єрного друку.

Без зовнішньої реклами не обходиться жодна рекламна кампанія, тому що немає нічого ефективнішого, ніж яскрава вивіска, величезний банер або креативний бігборд. Звичайно ж, велику роль в ефективності зовнішньої реклами грає дизайн, який подобається і запам'ятовується всім перехожим.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.