Плотерна порізка

Технологія дозволяє з високою точністю вирізати фігури практично будь-якої складності.

Якщо раніше для виготовлення зовнішньої реклами використовувалися трафарети і лекала, то сьогодні їм на зміну прийшли комп'ютерні технології, що дозволяють зробити художні аплікації і вирізки будь-якої складності і розмірів.

Плотер - це високоточний ріжучий механізм, який відкриває безліч можливостей по виготовленню фігурних поліграфічних виробів. Він може різати, перфорувати, висікати зображення з різних матеріалів: вінілових, металевих, самоклеючої плівки, флуоресцентного або звичайного паперу, пластику, картону і т.п.

Виробничий процес досить простий і здійснюється в кілька етапів: підготовка векторного зображення на комп'ютері, порізка та перенесення на самоклеючу основу.

Переваги плотерної порізки: виготовлення будь-якого тиражу в найкоротший термін; використання різних матеріалів; висока точність різання дрібних деталей; легкість перенесення зображень; низька собівартість виробництва; висока якість зображень.

Сфери застосування плотерної порізки: виробництво поліграфічної продукції для зовнішньої реклами ( вітрини, стенди, інформаційні щити, вуличні таблички на об'єктах нерухомості ) ; виготовлення рекламних матеріалів для розміщення на транспортних засобах. брендування автомобілів; виробництво наклейок, етикеток будь-яких розмірів і форм; різання трафаретів для оформлення інтер'єру в квартирах і офісах; виготовлення попереджувальних і дорожніх знаків на світловідбиваючій плівці.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.