Вакуумна формовка

Вакуумне формування – це процес виробництва, який дозволяє отримати виріб без шва.

Матеріали можуть застосовуватися найрізноманітніші: акрил і полістирол - прозорий, молочний, кольоровий, АБС-пластик, ПВХ, ПЕТ, монолітний полікарбонат і інші. Виріб, створений на вакуум - формувальній машині, виглядає виграшніше, ніж склеєний з частин, і є набагато міцнішим!

Використання виробів, виготовлених за допомогою вакуумної формовки, настільки масштабний, що багато - хто навіть і не замислюються наскільки часто в повсякденному житті вони стикаються з предметами, створеними саме цією незамінною в сучасному житті технологією.

Використання в рекламних цілях цей метод просто незамінний. Рекламні стійки, об'ємні букви, логотипи, товарні підставки, манекени, муляжі, лайтбокси - це далеко не повний список виробів, виготовлених в процесі вакуумної формовки, які використовуються з величезним успіхом і навіть мають досить реалістичний вигляд.

Ми випускаємо затребувану продукцію, ефективну як для рекламних, так і інформативних цілей. У нас діють об'єктивні тарифи, які приємно здивують кожного.

Наша стратегія - чітке виконання як серійних, так і одиничних замовлень. Працюємо з пресформами клієнта, а також оперативно виробляємо матриці самостійно. Ціни на дані види робіт дуже індивідуальні і можуть бути прораховані тільки після отримання вихідних даних (тираж, вид і товщина матеріалу, наявність матриці, необхідність постобробки, обрізки).

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.