Козирки

Фахівці нашої компанії виготовляють ковані козирки та навіси в будь-яких варіаціях, за нашими власними проектами або за оригінальним замовленнями. 

Наші ковані навіси володіють наступними перевагами: зносостійкість, надійність і довговічність, які обумовлені використанням тільки якісного металу. Оригінальний, дійсно приємний зовнішній вигляд козирків, який досягається за рахунок застосування сучасних виробничих методик.

Різноманітність дизайну і багато - функціональність, які ковані вироби (навіси, козирки, решітки) набувають в силу своїх специфічних особливостей. Необхідно відзначити, що ковані козирки володіють підвищеною вітростійкістю. При тому, що монтаж подібних виробів зазвичай не викликає проблем.

Ви можете особисто встановити виготовлений нами навіс або, при необхідності, звернутися за допомогою до наших фахівців. Майстри “Рекламного простору” завжди відкриті для діалогу, вони пояснять вам всі нюанси і допоможуть в розробці і реалізації будь-якого проекту.

Ковані навіси виробництва ПП Рекламний простір (ціни на них залежать від складності проекту) відповідають найвищим вимогам якості.

Ми керуємося найбільш відпрацьо - ваними методиками виробництва, тому замовляючи ковану продукцію в нашій компанії, ви робите вибір на користь надійності, перевіреної часом.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.