Об’ємні букви

Одна з основних переваг об’ємних букв – це їх відособленість, що відмінно впливає на чіткість, швидкість і якість сприйняття рекламного послання цільової аудиторії. 

Барвисті світлові об'ємні букви завжди привертають увагу людей. Завдяки цьому людина на рівні підсвідомості вибирає ту чи іншу організацію. Яскраві і насичені букви є прекрасним варіантом для представлення вашої компанії.

На озброєнні сучасного дизайнера – величезна кількість видів об’ємних букв. Їх можна використовувати і як самостійний елемент, і як одну із складових фасадної вивіски.

Даний вид реклами є досить популярним через доступну ціну та ефективність: написи практично не мають обмежень за розміром, який може становити від декількох сантиметрів до метра і більше.

Не світлові букви - це ідеальний варіант для створення зовнішніх і внутрішніх вивісок. Цей бюджетний варіант конструкції може бути виконаний з ПВХ і акрилу. Виглядають об'ємні несвітлові букви нічим не гірше, ніж світлові варіанти.

Асортимент сучасних рекламних конструкцій дуже широкий. Одним з ефектних і недорогих способів є виготовлення псевдо об'ємних літер з контражурним підсвічуванням, які не схожі на інші існуючі варіанти.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.