Про Нас

Рекламний простір – це команда професіоналів відданих своїй справі. Подивіться більше інформації про нас, наші роботи та наші пропозиції.

Рекламний простір у Хмельницькому

Виготовлення зовнішньої реклами у місті Хмельницький, а також інших видів реклами. З нашою допомогою, Ваше бажання із задачі перетворюється на ефективні рекламні рішення.

Рекламний простір Україна

Ми працюємо по всій Україні. Виконуємо багато проектів на виїзд.

Рекламний простір

Ознайомитись з нашою командою, а також нашими сильними сторонами Ви можете нижче.

2013 - Seven Creative

We made our first commercial website

2014 - Local Business Conference

International Web Design Agency / Developer Award Winner

2013 - Seven Creative

We made our first commercial website

2017 - Awwwards

Site of the day - lorem ipsum dolor glavrida

2018 - USA Global Web Meetup

Award for Excellence in Bespoke Web Design

2020 - Small Business Awards

Our project is featured in "Best 10 - Web Studios" section.

0 +
Років досвіду
0
Нагород у галузі
0 +
Виконаних проектів
0
Супер спеціалістів

Відгуки клієнтів

Наші клієнти люблять нас! Читайте більше в коментарях нижче!

Працювати з ПП Рекламний простір – одне задоволення. Якщо послуги в зовнішній рекламі то тільки вони. Щиро вдячні за допомогу із вивісками та широкоформатним друком.
Станислав Павлович Осипов
Приятно работать с профессионалами! Ребята так держать! Качественно, быстро и главное недорого. Спасибо РЕКЛАМНОМУ ПРОСТОРУ!
Антон Александрович Белоусов
Не так давно наша компанія стала інтенсивно розширюватися. Як наслідок, виникла необхідність в якісних рекламних матеріалах (вивісках, щитах, банерах). Також потрібно було розробити індивідуальний дизайн і фірмовий логотип. Вирішили звернутися в "Рекламний Простір", оскільки вже мали позитивний досвід роботи з ними. Все зробили добре, дуже дякуємо.
Євгенія Василівна Ткачук
Спасибі "Рекламному Простору" за якісну і швидку роботу. Необхідно було виготовити рекламну вивіску за моїм дизайном. Виконали всі вимоги і побажання - для мене це було дуже важливо. Окрема подяка за швидкий монтаж, а також за адекватних і ввічливих співробітників. Виглядає вивіска класно, результатом дуже задоволений.
Максим Григорович Мельник
Замовляли світлодіодну вивіску для аптеки. Зробили за тиждень, повісили хвилин за 30. Висловлюємо подяку компанії "Рекламний простір" за високу якість роботи. Будемо радити партнерам.
Анна Михайлівна Симоненко
Приблизно два роки тому замовляв рекламну вивіску для магазину одягу. Вивіска досі працює, нічого не зламалося, якісно зробили.
Андрій Олегович Кашин