Реклама на авто

Якщо Ви хочете “достукатися” до кінцевого споживача, то Ви зараз знаходитеся в правильному місці.

Наш рекламний продукт не залишає шансів споживачеві проігнорувати Вашу рекламу. Зовнішня реклама стає все дорожче, хороших місць для неї все менше.

Рухома реклама на авто краще привертає увагу, а заторів у місті стає все більше. У пробках в людей немає можливості не дивитися на автомобіль, що їде попереду, а часу розгледіти його уважно стає все більше.

Все це робить рекламу на автомобілях набагато ефективніше за показником ціна/якість порівняно із звичайною зовнішньою рекламою. А завдяки тому, що основна функція приватного автомобіля – перевозити власника, а отримання гонорару за рекламу на бортах автомобіля – це лише приємний бонус, дана схема дозволяє розмістити Вашу рекламу за дуже низькою ціною.

Таким чином роблячи рекламу на авто найбільш ефективним серед будь-якої реклами на транспорті. До того ж приватний транспорт асоціюється з його власником. Таким чином інформація на автомобілі може виглядати як рекомендація/відгук власника, що працює звичайно ж набагато ефективніше класичної реклами.

Ми є лідерами ринку з найдавнішою історією і найбільшою кількістю реалізованих проектів. Розміщуючи рекламу у нас Ви гарантовано отримуєте найкращий сервіс і нашу глибоку експертизу.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.