Композитні прорізні вивізки

Рекламна вивіска з композиту відрізняється яскравим сучасним дизайном, багатою палітрою відтінків і багатофункціональністю.

Серед переваг подібних конструкцій можна виділити високу стійкість до впливу негативних погодних умов, пожежостійкість, можливість створення світлових і звичайних коробів будь-якої складності. Основою виготовлення є алюмінієвий композит - дуже міцний, надійний матеріал.

Сьогодні рекламні конструкції на основі композитних матеріалів використо - вуються в різних сферах діяльності. Вони затребувані для торгових центрів, офісів, підприємств. Можуть монтуватися всередині або зовні, вписуються в будь-який архітектурний дизайн.

Колірна гамма дуже широка, це не тільки стандартні відтінки, а й сріблясті, золотисті тони, оформлення під камінь, метал або натуральне дерево. Така властивість дозволяє використовувати композит для виробництва фризів, при оформленні великих вітрин або виставкових комплексів.

Зовнішня вивіска може бути не тільки стандартною плоскою, але і об'ємною. Це використовується при виготовленні букв, фігур або великих і складних форм. Подібні вироби можна в повній мірі назвати повноцінними рекламно-виставковими стендами, які вста - новлюються перед входами або на території торгових центрів.

Особливості процесу виробництва композитної прорізної вивіски дозволяють отримати міцну, красиву конструкцію, яка прослужить дуже довго. Обслуговування її дуже просте, монтаж композитної вивіски зазвичай не займає багато часу, як і демонтаж при необхідності.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.