Оформлення автосалонів, дизайн автосалона

Комплексне рекламне оформлення автосалону або центру СТО дозволяє створити фірмовий стиль та унікальність. 

Застосовуючи такий підхід, ми беремося до оформлення кожної зони простору окремо. Ми розуміємо, що реклама знаходиться у всіх перед очима і повинна виглядати бездоганно.

Для того що б грамотно оформити автоцентр або СТО, ми враховуємо багато факторів: площа, планування приміщення і звичайно побажання замовника. У комплексі рекламні елементи показують відмінний результат – помітні і масштабні рекламні конструкції – гарантія пізнаваності, надійності і солідності.

Зовнішнє оформлення автосалонів. У відповідності з корпоративними стандартами, ми використовуємо різні варiанти оформлення дизайну автосалона. Наша дизайнерська команда використовує такі елементи: дахові установки; світлова вивіска з логотипом; навіси; пілон; стелли; об’ємні логотипи; світлові колони; консолі; облицювання фасаду композитними панелями; покажчики.

Внутрішнє оформлення автосалонів. Використовуючи фірмовий стиль, забезпечуємо єдність усіх об’єктів дизайну автосалона, що дозволить відвідувачам без зусиль дізнатися марку або модель лише за зовнішніми ознаками. Потрібно сказати, що ми виробляємо як стандартні так і не стандартні елементи реклами: світлові вивіски; куточки споживача; банери (система навігації); кліп-рамки; внутрішні лайт-бокси; торгове обладнання; стійки; елементи інтер’єру.

Комплексне оформлення автосалонів з використанням фірмового стилю значно підвищує ефективність реклами. Самі по собі елементи фірмового стилю є рекламою. У формуванні образу автомобільного салону дуже важливі відмінні риси, які виникнуть у споживача. Крім того, зовнішнє оформлення повинно бути інформативним і спонукати до дії. Грамотно виконаним оформленням можна відмінно презентувати авто або СТО.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.