Гравірувально-фрезерні послуги

Будь – який подарунок стане унікальним!

Встановлений цифровий фрезерний для гравіювання верстат для точної обробки матеріалів. Здійснює різання і гравіювання пластиків, композитів, дерева, м`яких металів і м`яких каменів. Завдяки цьому устаткуванню ми маємо можливість виготовлення якісних P.O.S. матеріалів, номерків, табличок, торгових підставок і т.п.

Фрезерна обробка металу являє собою складний процес, який вимагає сучасного високотехнологічного обладнання, а також високої кваліфікації операторів верстатів.

Вона передбачає використання спеціального ріжучого інструменту - обертових дискових, фасонних, торцевих, кінцевих і інших фрез. З її допомогою можна створювати деталі об'ємної форми, виконувати пази, порожнини, виїмки і отвори.

Лазерне гравірування (або маркування) - процес, при якому завдяки оптичним перетворенням промінь лазера фокусується на поверхні виробу і впливає на неї, викликаючи незворотні зміни.

На даний момент найбільш ефективним методом маркування є комп'ютерне гравірування з використанням високоточного обладнання, що дозволяє отримати відмінний результат на широкому спектрі матеріалів.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.