УФ-друк (широкоформатний ультрафіолетовий друк)

УФ – друк — технологічний метод струменевого друку, що може наноситись на матеріали різного призначення. 

Технологія широкоформатного УФ-друку вимагає використання спеціальних фарб. Їхня основна особливість — здатність твердіти під впливом ультрафіолету. При цьому утворюється тонка плівка. Це зручно, оскільки таке чорнило підходить для банерної тканини, паперу, картону тощо. Можливий навіть друк на склі, акрилі, пластику і подібних твердих листових матеріалах.

Одна з переваг УФ-друку — досить високий рівень яскравості. Також легко побачити блиск зображення та рельєфність, що сприяє позитивному враженню від нього. Використання УФ-друку неможливе без чорнила високої якості. Звісно, точність зображення на рівні фотосвітлини досягається завдяки новітньому обладнанню. Мається на увазі не лише висока роздільна здатність, але й яскравість, чіткість передачі кольорів.

Отже, переваги УФ Друку. Як ми вже зауважили, він дає можливість друкувати на багатьох типах поверхні: склі, металі, ПВХ, МДФ, дереві, папері, каротні тощо. УФ-друк дає можливість створювати текстурні поверхні. Це екологічний і практичний спосіб друку, особливо якщо порівнювати з іншими, причому неприємний запах відсутній. Можливе застосування в процесі друку лаку і білих чорнил, що додає оригінальності будь-якому зображенню. У цілому, відзначається підвищений рівень стійкості до зовнішніх факторів, що могли б зіпсувати зображення.

А от які в УФ-друку є відносні недоліки: УФ-лампи значно впливають на вартість усього друкованого процесу, оскільки вимагають частої заміни. Лампи УФ виділяють шкідливі промені та озон. Треба дати фарбі висохнути, що займає три дні або трохи більше Необхідно використовувати спеціальні праймери, або білі підкладки, для друку на прозорих матеріалах, зокрема склі, адже без них якість зображення буде гіршою.

УФ-друк користується величезним попитом у людей, котрі пов`язані з бізнесом. Вони оцінили переваги його використання в рекламних цілях. Потенційні клієнти краще впізнають товари підприємців завдяки рекламі, зробленої за допомогою УФ-друку. Замовлення послуги є доступним, а фінансові витрати виправдовуються майбутніми прибутками.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.