Об'ємні шильдіки ( 3D наклейки, шильдик зі смолою, об'ємна наклейка )

Назв цього виду продукції багато. Залишається незмінною технологія виготовлення – заливка звичайної вінілової наклейки полімерною смолою.

Саме це надає наклейці неповторний зовнішній вигляд. Стандартна наклейка з часом втрачає свої презентаційні властивості, вицвітає, стирається друк.

Це відбувається навіть з вініловими наклейками, зображення на яких наноситься спеціальною фарбою, стійкою до зовнішніх чинників, вона не боїться вологи, ультрафіолетового випромінювання і т.д. Що ж тут говорити про звичайні паперові наклейки ...

Будова об'ємного шильдіка абсолютно не складна. Це багатошаровий виріб, який за своїми споживчими характеристиками і зовнішнім виглядом перевершує багато відомих видів наклейок і варіантів нанесення логотипу на різні вироби технічного та рекламного характеру.

Розрізняють тверді шильдики, залиті смолою, і еластичні наклейки. Еластичні по тактильним відчуттям нагадують гуму, тобто під дією механічної сили змінює форму і відновлює її після зняття цього впливу. Це дає можливість вико - ристовувати такі наклейки на неплоских поверхнях. Тверді шилидики - як прозорий пластик.

Жоден матеріал - носій рекламної інформації, не має такого тривалого терміну служби. Як мінімум протягом десяти років емблема, залита поліуретанової смолою, не помутніє, на ній не з'являться тріщини. Своєю прозорою, як сльоза, опуклою поверхнею вона буде притягувати погляд і викликати непереборне бажання її помацати.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.