Таблички на стенди, куток споживача

Крім зовнішньої реклами, також важлива – внутрішня. 

Повинен бути обов’язково інформаційний стенд або куточок споживача – це невід’ємна частина при роботі з клієнтами. Такий стенд повинен обов’язково мати, необхідні нормативні документи у вигляді окремих брошур або книжечок:

●Закон України «Про захист прав споживачів»; ●Відповідні правила торгівлі; ●Інформація про суб’єкта підприємницької діяльності (державна реєстрація, ліцензія, дозвіл тощо); ●Адреси та номери телефонів органу виконавчої влади з прав захисту споживачів; ●Книга пропозицій та відгуків; ●Інформація про продукції (брошури, каталоги)

Таблички бувають зовнішніми, які розміщують при вході в будівлю, орієнтуючі відвідувачів про розташування тієї чи іншої організації і внутрішні, офісні, що дозволяють знайти потрібний кабінет або співробітника.

Наш індивідуальний підхід до кожного замовлення гарантує якісне виконання роботи будь- якої складності та з будь-яким матеріалом точно в строк.

Призначення табличок часто зумовлює і матеріал, з якого вони будуть виготовлені. Справа в тому, що при виготовленні таблички необхідно врахувати кілька факторів: термін служби, місце використання, стійкість до впливів вологи і морозу і т.д.

Давайте подивимось, як ми можемо Вам допомогти!

Зв’яжіться з нами і отримайте максимально ефективні рішення для Вашого бізнесу.