Рекламні конструкції (навіси, маркізи, канопи, онінги) та козирки Хмельницький займають особливе місце в сучасній зовнішній рекламі. Вони не тільки беруть участь в оформленні вхідних груп, а й відносяться до малих архітектурних форм. Крім того, Ваші клієнти завжди можуть сховатися під ними під час негоди.

Козирки – це виступаючі навісні конструкції над входом в будівлю. Як правило, вони є основою для установки вивісок і логотипів установ, що розмістилися в будівлі. Це відмінний варіант для монтажу невеликих світлових дахових установок. Вхідні козирки Хмельницький можуть бути найрізноманітнішої форми: одно- або багатоскатними, куполоподібними або арочними, прямими або похилими. За способом кріплення їх поділяють на опорні і навісні. Опорні козирки Хмельницький кріпляться на колони, а для навісних конструкцій в якості кріплення використовуються троси. При виготовленні можуть бути використані різні архітектурно-дизайнерські форми, що роблять кожен елемент неповторним і оригінальним. Також зовнішній вигляд вхідної групи залежить від її конструкції, наявності несучих елементів, сходів і огорож.

Козирки Хмельницький

Вхідний козирок – це перше, що бачить Ваш потенційний клієнт перед входом в будівлю. Навіси та козирки Хмельницький над входом є не тільки конструктивним елементом, а й відмінним місцем для розташування зовнішньої реклами. Красиво виконаний елемент вигідно виділяє вхід і робить належне враження на відвідувачів ресторанів, готелів і супермаркетів. Але, перш за все, він виконує захисну функцію, захищаючи ганок і самих відвідувачів закладу від несприятливих погодних умов.

Замовивши виготовлення вхідного козирка від нашої компанії, Ви можете розраховувати на наступні переваги: надійність і довговічність продукції; вогнестійкість і стійкість до хімічних впливів; механічна міцність при діапазоні температур від -50 до +100 С; послуги з установки і монтажу конструкції; величезний вибір існуючих моделей і проектів, а також можливість замовити індивідуальну дизайнерську розробку; виготовлення з якісних матеріалів за новітніми технологіями; ідеальне поєднання надійного захисту від атмосферних умов і естетичної привабливості; у компанії «Рекламний простір» дуже приємні ціни на козирки Хмельницький.

Компанія «Рекламний простір» пропонує повний спектр послуг – від розробки індивідуального проекту до монтажу. Виготовлення козирків Хмельницький над входом від компанії «Рекламний простір» буде відповідати всім стандартам якості. Крім того, компанія пропонує на вибір широкий асортимент інших елементів зовнішньої реклами, від фасадних вивісок до інтер’єрних табличок.