Світлові короба, або лайтбокси , являють собою рекламну конструкцію з підсвічуванням однієї зі сторін. Світлові короби використовуються в якості різних засобів зовнішньої реклами, вивісок, меню в ресторанах і кафе, а також як елементи дизайну інтер’єрів.

Лайтбокси Хмельницький можуть бути закріплені на стінах, стелі або встановлені на самостійній опорі. Переваги лайтбоксів Хмельницький як зовнішньої реклами: ефективний і цілодобовий вплив на різноманітну цільову аудиторію; довговічність і стійкість до погодних умов; економне споживання енергії; можливість установки практично в будь-якому місці. Відгуки замовників свідчать, що ефективність використання світлових панелей дуже висока. Показники збільшення продажів зросли на 20%.

Лайтбокси Хмельницький

Вибирати світлову панель слід виходячи зі складності її монтажу. Так, наприклад, якщо конструкція буде встановлюватися в важкодоступному місці, то фахівці рекомендують звернути увагу на світлодіодні світлові елементи. У тому випадку, якщо монтаж не буде представляти ніякої складності, доцільно використовувати люмінесцентні та неонові лампи.

Як виготовляються лайтбокси Хмельницький

Всі світлові панелі діляться на 2 види. Це можуть бути односторонні конструкції або двосторонні короби. Перший варіант найчастіше встановлюється на фасадах будівель або на покрівельний матеріал. Другий вид конструкції, як правило, монтується паралельно будівлі на невеликій відстані від стіни. Готові конструкції можна переглянути у нашому портфоліо. Залежно від того, який тип світлової панелі вибирає замовник, технологія її виготовлення може бути дещо змінена, але за своїм принципом технологія виготовлення всіх світових панелей аналогічна і включає в себе: консультування замовника з питань вибору; вибір розміру і форми короба, проведення замірів на місці, де буде розміщена конструкція; вибір матеріалів і світлоелеметів; узгодження з замовником; створення проекту; вибір підсвічування на лайтбокси Хмельницький (на даному етапі дуже важливо визначитися з тим, який характер буде носити підсвічування); розробка графічного дизайну світлової панелі (основним завданням на даному етапі є питання про те, щоб конструкція була максимально інформативною, не переобтяжена зображеннями і зручна для сприйняття); розрахунок вартості конструкції; процес виготовлення світлової панелі; розробка кріпильних елементів; доставка і монтаж пристрою.

Компанія «Рекламний простір» пропонує найвигідніші умови своїм клієнтам. Великий досвід роботи, висококласні фахівці, сучасні технології дозволяють не тільки максимально швидко виконувати поставлені завдання, а й розробляти інноваційні найскладніші проекти, реалізовуючи їх в унікальні рекламні конструкції — лайтбокси Хмельницький.