Шильдик – це невелика інформаційна табличка, яка містить певні відомості про компанію або продукт. Шильдики використовуються для маркування фірмових товарів, заводського обладнання і предметів інтер’єру в офісах і інших приміщеннях. Наша компанія надає послуги з виготовлення шильдиків для будь-яких цілей.

Найчастіше об’ємні шильдіки Хмельницький з назвою фірми виготовляють для нанесення на сувенірну продукцію. Інша, не менш популярна сфера використання шильдиків – оформлення різних інтер’єрів. Як показує практика, виготовлення шильдиків набуло широкого поширення в рекламній сфері.

Компанія «Рекламний простір» займається виробництвом шильдиків, використовуючи різні технології. Об’ємні шильдіки Хмельницький можуть бути жорсткими і пластичними, виконаними на самоклеючій плівці або папері. Але найбільшого поширення завоювало виготовлення шильдиків з пластику. Пластикові шильди відрізняються оптимальним співвідношенням ціни і якості. З одного боку, вони міцні і пружні, з іншого – вони дуже прості в обробці і для їх виготовлення потрібні невеликі об’єми матеріалу, тому ціни на їх виробництво невеликі.

 Об'ємні шильдіки Хмельницький

При виготовленні шильдиків застосовується новітня технологія ультрафіолетового друку, що дозволяє отримати зображення високої якості і відмінні експлуатаційні характеристики. Такі об’ємні шильдіки Хмельницький не втратять свою яскравість і чіткість з роками, і ваш сувенір або табличка прослужать вам багато років.

Всі об’ємні шильдіки Хмельницький виготовляються за індивідуальним замовленням клієнта. Для виготовлення шильдиків потрібний, перш за все, оригінальний дизайн-макет, який в малій формі зможе висловити всю повноту змісту. Часто на шильдиках-табличках розміщують текстову інформацію, наприклад, це стосується шильдиків, які виконують роль адресних табличок або кріпляться до різних приладів з метою попередження користувача про заходи безпеки щодо використання даного обладнання (паспортні таблички). У таких випадках, звичайно, не потрібний високохудожній дизайн. Зате якщо виготовлення шильдиків потрібно вам в рекламно-сувенірних цілях, то без досвідченого дизайнера вам просто не обійтися. Фахівці нашого дизайнерського бюро здатні зробити з ваших маленьких шильдиків вироби ювелірної краси. Можна просто перенести на об’ємні шильдіки Хмельницький ваш логотип, а можна постаратися і висловити в виробі суть урочистої події, в честь якої вам знадобилися сувеніри.

Виготовлення шильдиків можливо з найрізноманітніших матеріалів: металу, пластику, пінокартону, паперу, а також з плівки, банера, тканини і оргскла. Наша компанія надає також супутні і додаткові послуги: розробка дизайну, виготовлення кріпильних елементів, рамки для виробів, ламінація поверхні. Також ми можемо здійснити доставку вашого замовлення.

Якщо ви хочете дізнатися вартість виготовлення шильдиків для ваших потреб, зателефонуйте нам, і наш менеджер проконсультує вас з усіх питань, пов’язаних з виробництвом рекламно-поліграфічної продукції. На вартість впливають такі параметри вашого замовлення, як: обсяг (розмір) замовлення, характеристики використовуваного матеріалу і його вартість, виготовлення кріпильних елементів, дозвіл друку, постпечатна обробка, терміновість виконання проекту. Часто наші клієнти розраховують на обмежений бюджет, в таких випадках менеджери намагаються сформувати замовлення таким чином, щоб клієнт отримав об’ємні шильдіки Хмельницький з аналогічних, більш дешевих матеріалів, але які влаштовують його за ціною і якістю.