Зовнішня реклама автосервісу або автосалону – ефективний метод залучення уваги потенційних клієнтів до діяльності компанії та її послуг. Цей вид реклами з’явився понад сто років тому, і зазнав істотних змін. Сьогодні для презентації компаній, що займаються реалізацією автомобілів або ремонтом, використовуються новітні досягнення і технології галузі.

Види зовнішньої реклами автосалонів і автосервісів

Наша компанія пропонує всі види рекламної продукції для оформлення автосалонів Хмельницький. Дана продукція підходить для компаній, що займаються продажем, сервісним обслуговуванням або ж ремонтом автомобілів. Ми не один рік спеціалізуємося на створенні об’єктів реклами, і маємо в розпорядженні повноцінну технічну базу для створення ефективної продукції для оформлення автосалонів Хмельницький, що максимально привертає увагу клієнтів.

Оформлення автосалонів Хмельницький

Автосервісам, автосалонам ми пропонуємо: світлові короби – інформативний вид реклами, що відрізняється максимальною активністю. Короба виготовляються з ударостійких матеріалів з хорошою світлорозсіюючою здатністю. Усередині коробів встановлюються елементи освітлення, завдяки яким реклама працює цілодобово. Вироби легкі, стійкі до складних погодніх умов та ідеально підходять для оформлення автосалонів Хмельницький; банерні панно – вироби, що використовуються для оформлення торців, фасадів будівель, установки уздовж доріг. Для виготовлення застосовується спеціальне полотно, на яке наноситься потрібна інформація; інтер’єрна реклама – постери, світлові панелі, стійки, стенди, вивіски, ростові фігури, які використовуються для розміщення всередині об’єктів для оформлення автосалонів Хмельницький; оформлення вітрин та фасадів спеціальними плакатами, щитами, вивісками; рекламні наклейки на авто.

Наша компанія «Рекламний простір» спеціалізується на виготовленні виробів зовнішньої реклами. Ми маємо в розпорядженні повноцінну технічну базу для виробництва всіх затребуваних видів рекламної продукції від реклами на автомобілях до світлових коробів, об’ємних букв та інших конструкцій для оформлення автосалонів Хмельницький. Замовникам ми пропонуємо: допомогу у виборі ефективного інструменту зовнішньої реклами; опрацювання дизайну, декоративного оформлення, інформаційного вмісту; виробництво із застосуванням високоякісних, ударостійких, довговічних матеріалів; монтаж банерів, вивісок, щитів, світлових коробів, інтер’єрної реклами на об’єкті. Вартість нашої продукції для оформлення автосалонів Хмельницький прийнятна для всіх компаній, тому якщо вам потрібна результативна зовнішня реклама для автосервісу або автосалону, у нас ви її можете замовити з економією.