Спеціальний верстат, який називається ріжучим плотером або катером (від англійського «cut» – «різати»), оснащений ножем, що здатен вирізати елементи по контуру відповідно до векторних макетів з дуже високою точністю. Він управляється за допомогою мікропроцесора і здатний вирізати на поверхні матеріалу малюнки або контури будь-якої конфігурації.

Плотерна порізка Хмельницький – це зручна, ефектна і багатофункціональна технологія, прекрасне рішення для створення сучасної рекламної продукції високої якості, що застосовується:

  • в оформленні вітрин та фасадів;
  • для оформлення автомобілів з рекламною метою;
  • в створенні інформаційних стендів, табличок, вивісок і т.д.

Матеріали, з якими працює плоттер:

класична вінілова плівка. Найпопулярніша – плівка Oracal. Цю плівку використовують для оформлення вітрин, виставкових стендів і багато чого іншого. Існує велика кількість кольорів цієї плівки;

спеціальні плівки – світловідбиваючі, металізовані, вітражні, флуоресцентні, голограмні і т.д. Такі види плівки використовують для оформлення торгових точок, інтер’єрів, для обклеювання автомобілів;

спеціальна плівка для друку Orajet. Цю плівку використовують, якщо зображення треба спочатку надрукувати, а потім вирізати по контуру. ;

тонкий пластик. Цей матеріал використовують для виготовлення багаторазових трафаретів або заготовок для різних цілей.

Плотерна порізка Хмельницький

Плотерна порізка Хмельницький дає можливість швидко і дешево створювати фігурну поліграфію будь-якої складності. Наприклад, плотерна порізка Хмельницький застосовується для:

Оформлення вітрин торгових приміщень. Декор з самоклеючої плівки – це стильний і привабливий зовнішній вигляд магазину або бутіка, а також ідеальний спосіб повідомити своїм потенційним клієнтам про різні акції і знижки.

Виробництва зовнішньої реклами. Плотерна порізка Хмельницький незамінна для оформлення вивісок, банерів, штендерів, інформаційних щитів, вуличних табличок на будинках і т.д.

Декорування транспорту. За допомогою плівки-самоклейки і плотерної порізки Хмельницький можна брендувати все що завгодно – від міських автобусів, тролейбусів, трамваїв і маршруток до корпоративних автомобілів компанії і особистого автотранспорту.

Оформлення інтер’єрів. Самоклеючі плівки використовуються для декору скляних і дзеркальних поверхонь, віконних і дверних прорізів, меблів. Крім того, аплікації, створені за допомогою плотерної порізки, використовують для оформлення інформаційних або виставкових стендів для залучення уваги потенційних клієнтів і партнерів.

Створення трафаретів. Наприклад, для матування скла, фарбування або обробки різних матеріалів, аерографії, графіті тощо.

Створення лекал, викрійок або шаблонів.

Виготовлення попереджувальних і дорожніх знаків. Для цих цілей застосовується особлива світловідбиваюча плівка.

Виробництва наклейок будь-яких форм і розмірів (у тому числі термонаклейок для перенесення на тканину).

Виробництва ексклюзивної поліграфії на кшталт листівок або візитних карток незвичайних форм.

Виробництва пакувальної продукції (продавлювання і різання картону і паперу для подальшого складання упаковки).

Переваги, якими володіє плотерна порізка Хмельницький:

  • Висока швидкість виробництва.
  • Будь-який тираж, навіть об’ємний, завдяки цій технології можна виготовити в найкоротші терміни;
  • Можливість використання різних матеріалів.
  • Плотер може різати будь-які основи;
  • Висока точність різання. Навіть найдрібніші деталі будуть ретельно опрацьовані, а значить, результат порадує ідеальною якістю;
  • Висока якість зображень. Навіть найскладніші малюнки будуть оброблені з максимальною точністю і акуратністю;
  • Низька вартість. Плотерна порізка Хмельницький дозволяє мінімізувати витрати на виробництво фігурних зображень навіть при невеликих тиражах.