Компанія «Рекламний простір» пропонує Вам широкоформатний друк Хмельницький для різних видів реклами – як зовнішньої, так і інтер’єрної. Якісний широкоформатний друк дозволяє виробляти рекламну продукцію, здатну привернути увагу потенційних споживачів, просунути Ваші ідеї, послуги або продукти, і підвищити статус Вашої компанії.

Останнім часом широкоформатний друк Хмельницький є одним із найбільш затребуваних інструментів реклами і просування товарів і послуг. Різноманітні техніки виконання, використання різних матеріалів, нетривіальний підхід професійних дизайнерів – все це дозволяє перетворити просту рекламу в справжнє мистецтво, яке не залишиться непоміченим.

Найпоширеніші приклади широкоформатного друку – це афіші прем’єр і виставок, інформаційні банери і плакати, фотошпалери, які використовуються для створення інтер’єру організації. Широкоформатний друк Хмельницький ідеально підходить як для оформлення рекламних площ на вулиці, так і для створення певної атмосфери всередині будівлі і з кожним роком набирає все більше прихильників і позитивних відгуків.

На вартість виготовлення продукції з використанням широкоформатного друку впливають такі фактори, як:

тип поверхні (скло, сітка, папір, клейовий носій, тканина). Найбюджетнішим з усіх варіантів буде паперовий носій. Однак він же має і мінімальний термін придатності. Також паперові банери не рекомендується розміщувати поза приміщеннями. Найбільш дорогими будуть роботи з нанесення зображення на тканину;

виробник основи. Найбюджетнішим варіантом є китайський банер. Банери від європейських виробників відрізняються технічними характеристиками і вартують на порядок дорожче;

розмір виробу;

тип друку;

тираж. Підсумкова сума залежить від кількості продукції, що замовляється. При замовленні поліграфічної продукції оптом клієнтові надаються знижки. Також має значення наявність власного макета або необхідність його розробки і узгодження. Крім того, ви можете вибрати готові пропозиції і додати на них власний логотип. Робота з заготовленими шаблонами обійдеться дешевше розробки індивідуального дизайнерського проекту. Крім того, не залежно від обсягу замовлення ми організуємо безкоштовну доставку до вашого офісу або на місце установки поліграфічної продукції.

Широкоформатний друк Хмельницький, різновиди.

Паперовий носій найдешевший матеріал для широкоформатного друку. Папір дає можливість створювати дуже якісні зображення. Проте використовувати папір можна тільки в приміщенні або при проведенні короткочасних акцій.

Широкоформатний друк Хмельницький

Друк на тканині довговічний і найбільш дорогий варіант. Використовувати його можна як в приміщенні (наприклад, друк на шторах), так і на відкритому повітрі. Варіант ідеальний для створення банерів, постерів, фасадних конструкцій.

Будівельна сітка останнім часом стала дуже популярною завдяки зносостійкості і прийнятній ціні. Легка в монтажі і досить презентабельна сітка активно використовується не тільки для укриття застарілих фасадів і будівельних парканів, а й для розміщення ефективної реклами.

Самоклеюча плівка набирає популярність за рахунок універсальності і численним додатковим ефектам (відблиски, світіння). Таку рекламу легко нанести і зняти в будь-якому місці і в будь-який час. Найчастіше рекламу на такому носії можна зустріти на вітринах магазинів, в якості доповнення до інтер’єру, на підлозі супермаркетів (наприклад, для навігації), на громадському транспорті.

Полотно – цей тип широкоформатного друку Хмельницький для справжніх цінителів. В основному на полотна переносять картини великих художників чи створюють шедеври сучасного маркетингу, стилізовані під середньовічну творчість.

Широкоформатний друк Хмельницький на склі зацікавить всіх, хто хоче внести родзинку в інтер’єр офісу або будинку. Друк на скляній поверхні екологічно безпечний і довговічний. Його використовують при декоруванні скляних перегородок, міжкімнатних дверей і організації клієнтського простору.

Кожен різновид друку відрізняється своїми перевагами і може бути застосований в певних ситуаціях. Досвідчені менеджери допоможуть розібратися в асортименті продукції і зробити правильний вибір для своєї ідеальної реклами.