Вакуумне формування пластика є унікальним процесом, за допомогою якого виробам із пластику надається будь-яка форма і об’єм. Вакуумна формовка Хмельницький дозволяє створювати вироби, що користуються особливою популярністю для рекламних цілей. Великі і яскраві конструкції привертають увагу споживачів та клієнтів здалека. Вироби завжди виглядають не просто естетично, а презентабельно і солідно.

Вакуумна формовка Хмельницький здійснюється за допомогою формувальної машини. У свою чергу, нанести на вироби необхідну інформацію можна до формування пластика, а також вже після завершення процесу. Якість зображення від цього не залежить і зовсім не страждає. Ми випускаємо затребувану продукцію, ефективну для рекламних, інформативних цілей. У нас діють об’єктивні тарифи, які приємно здивують кожного. Надаючи тільки вигідні умови співпраці, компанія встигла напрацювати велику базу клієнтів, завжди задоволених сервісом і якістю всього асортименту продукції.

Вакуумна формовка Хмельницький вважається одним з найбільш технологічних методів виробництва об’ємних пластмасових виробів. Вона застосовується в багатьох галузях, зокрема, для випуску:

  • облицювальних деталей медичних і побутових приладів;
  • предметів інтер’єру та зовнішнього оздоблення транспортних засобів;
  • деталей торгового і побутового обладнання.
вакуумна формовка Хмельницький

Одержані вироби в процесі формовки, які зроблені нашими фахівцями на професійному європейському обладнанні, відрізняються високою якістю, великою міцністю і прекрасними зовнішніми даними.

Формування пластику засноване на властивостях термопластичності деяких видів полімерів. Лист пластика нагрівається до розм’якшення, після чого втягується під дією вакууму, точно повторюючи форму шаблону. Отриманий в результаті відбиток вирізається з загального пластикового листа, і виріб піддається остаточній обробці. Вакуумна формовка Хмельницький дозволяє отримати за один цикл від одного до декількох готових виробів на виході (при високій повторюваності форми прототипу). Термопласти допускають повторну переробку, тому виробництво за технологією вакуумного формування вважається економним.

Вакуумна формовка Хмельницький включає в себе 3 етапи:

  1. Виготовлення оснастки (шаблону);
  2. Безпосередньо вакуумформовка;
  3. Обрізка контуру формованої деталі від зайвого матеріалу.

Якість поверхні готового об’єкта і його максимальний тираж безпосередньо залежать від матеріалу оснастки. Таким може виступати не тільки поліефірна смола, а й метал, дерево, фанера, МДФ. Вартість оснащення залежить від складності форми і ціни вихідної сировини. Ціна одного примірника виробу залежить від кількості отриманих виробів за один повний цикл, тобто чим більше готових виробів можна отримати за один цикл, тим менша вартість.